Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Majątkowych

INTER Polska

  • Puławska 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Puławska 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planu sprzedaży poprzez kanał brokerski,

  • planowanie i raportowanie aktywności sprzedażowych,

  • pozyskiwanie do współpracy oraz utrzymywanie skutecznych relacji biznesowych z brokerami,

  • wsparcie merytoryczne dla wszystkich kanałów dystrybucji współpracujących z Oddziałem w zakresie ubezpieczeń majątkowych,

  • współpraca z działem merytorycznym w Centrali.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia),

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy w zakresie ubezpieczeń majątkowych,

  • znajomość obsługi programów MS Office,

  • odpowiedzialność, terminowość (dobra organizacja pracy), samodzielność, wysoka kultura osobista,

  • umiejętności: interpersonalne, pracy w zespole, sprzedażowe,

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w obszarze ubezpieczeń medycznych,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość podnoszenia kompetencji, udział w szkoleniach,

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • pakiet medyczny

  • elastyczny czas pracy

  • profesjonalne środowisko pracy

  • doświadczony zespół

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne