Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży ubezpieczeń w salonie Volkswagen

Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o.O firmie

Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o.

Sanocka 92

Poznań

Rzepecki Mroczkowski Spółka z o.o.
Poznań ul. Wiatraczna 5
zatrudni na stanowisku

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY UBEZPIECZEŃ W SALONIE VOLKSWAGEN

Doradzanie i sprzedaż ubezpieczeń Klientom w zakresie produktów naszej marki– oto główny cel stanowiska Specjalisty ds. ubezpieczeń w marce Volkswagen.

Jakie będą obowiązki Kandydata:

  • Obsługa aktualnych Klientów salonu;
  • Prowadzenie rozmów z Klientem, badanie jego potrzeb i dbanie o zadowolenie Klient;
  • Pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Realizacja planów sprzedaży ubezpieczeń (polisy nowe, wznowienia);
  • Stałe poszerzanie wiedzy w zakresie nowych produktów;
  • Raportowanie działań oraz wyników do Przełożonego.

Od idealnego Kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w nawiązywaniu długofalowych relacji z Klientami;
  • Umiejętności technik sprzedaży oraz negocjacji;
  • Wewnętrznej wysokiej motywacji do osiągania ambitnych celów;
  • Zainteresowania branżą motoryzacyjną;
  • Elastyczności oraz gotowości do ciągłego poszerzania swojej wiedzy w zakresie oferty ubezpieczeniowej;
  • Wysokiej kultury osobistej oraz doskonałych umiejętności komunikacyjnych;
  • Znajomości języka obcego na poziomie min. B1 (najchętniej angielskiego lub niemieckiego);
  • Posiadania prawa jazdy kategorii B.

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w dobrej atmosferze, w zgranym i doświadczonym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z system premiowym uzależnionym od wyników;
  • Ścieżkę szkoleniową;
  • Pracę w firmie, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się wysoką renomą na całym świecie i codziennie dostarczają wielu emocji.

Oferty zawierające list motywacyjny i CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.
Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne