Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

Benefia UbezpieczeniaO firmie

Benefia Ubezpieczenia

Aleje Jerozolimskie 162a

Warszawa

BENEFIA Ubezpieczenia Sp. z o.o. należąca do międzynarodowej grupy finansowej Vienna Insurance Group, w związku z rozwojem Call Center poszukuje energicznych i ambitnych osób do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie potencjalnych Klientów;
  • Realizowanie postawionych celów sprzedażowych;
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi;
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania: :

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność i odpowiedzialność;
  • Umiejętność działania pod presją czasu i środowiska;
  • Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń przez telefon będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników;
  • Doskonałą atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy