Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Mamy dla Ciebie:

    • Zarobki- 3000zł - albo więcej!
    • Pracę od poniedziałku do piątku
    • Praca tylko w jedną sobotę w miesiącu- extra płatna;
    • Sprzedaż prestiżowych produktów ubezpieczeniowych;
    • Przyjazny zespół nastawiony na współpracę, a nie rywalizację;
    • Umowę o pracę (chyba, że wolisz umowę zlecenie - to Twój wybór);
    • Prywatną opiekę medyczną, która jest standardem dla każdego;
    • Dofinansowanie do pakietu sportowego ;
    • Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!
    • Kasa jest regularnie na Twoim koncie
    • Dużo się dzieje - firma to nie tylko praca

    Czego oczekujemy:

    • Pozytywnej energii i otwartości
    • Łatwości nawiązywania kontaktów
    • Orientacji na cel i determinacji

    Twoje zadania to:

    • Sprzedaż prostych produktów ubezpieczeniowych
    • Telefoniczny kontakt z Klientem naszej firmy
    • Dbanie o najwyższą jakość obsługi
    • Realizacja założonych celów

    Czy wiesz, że…

    •  Ponad 80% naszej kadry zarządzającej to ludzie z rekrutacji wewnętrznych – stawiamy na Wasz potencjał!
    • 60% naszego zespołu operacyjnego to osoby, które zaczynały w naszym zespole sprzedaży!
    • Średni staż w Dziale Sprzedaży naszych pracowników to 1 rok.
    Zajrzyj na stronę:
    Dowiedz się dlaczego warto z nami pracować!
    Prosimy o dołączenie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.