Ta oferta pracy jest nieaktualna od 141 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Układów Napędowych i Silników Elektrycznych

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Aleksandrów Łódzki
    W związku z rozwojem naszej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Układów Napędowych i Silników Elektrycznych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z Klientami w zakresie sprzedaży produktów ABB. Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki.

    Zadania:

    • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów;
    • Inicjowanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji z Klientami;
    • Zapewnienie dostępu obecnym i potencjalnym Klientom do materiałów informacyjnych;
    • Pozyskiwanie i analiza zapytań ofertowych;
    • Wybór rozwiązania technicznego we współpracy z Działem Technicznym;
    • Przygotowanie ofert w zakresie technicznym i handlowym;
    • Monitorowanie złożonych ofert;
    • Analiza potrzeb rynku pod kątem oczekiwanych cech i parametrów produktu;
    • Śledzenie postępu technicznego oraz inicjowanie prac doskonalących rozwiązania produktu;
    • Prowadzenie prezentacji produktowych.
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektryczne: energoelektronika, elektrotechnika, elektronika, automatyka);
    • Ogólna znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki i energoelektroniki;
    • Preferowane doświadczenie w pracy z Klientem Przemysłowym i Producentami Maszyn;
    • Minimum trzyletnie doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Analityczność, otwartość, łatwość uczenia się;
    • Samodzielność, samodyscyplina i dobra organizacja pracy;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.