Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Układów Napędowych i Silników Elektrycznych

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Aleksandrów Łódzki
    Sprzedaż to Twój świat? Urządzenia elektryczne nie są Ci obce? Zapraszamy do naszego zespołu w Aleksandrowie Łódzkim. Zapewnimy Ci dalszy rozwój na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży Układów Napędowych i Silników Elektrycznych. Do Twoich głównych obowiązków będzie kontakt z Klientami oraz sprzedaż produktów ABB.

    Zadania:

    • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów;
    • Inicjowanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji z Klientami;
    • Zapewnienie dostępu obecnym i potencjalnym Klientom do materiałów informacyjnych;
    • Pozyskiwanie i analiza zapytań ofertowych;
    • Wybór rozwiązania technicznego we współpracy z Działem Technicznym;
    • Przygotowanie ofert w zakresie technicznym i handlowym;
    • Monitorowanie złożonych ofert;
    • Analiza potrzeb rynku pod kątem oczekiwanych cech i parametrów produktu;
    • Śledzenie postępu technicznego oraz inicjowanie prac doskonalących rozwiązania produktu;
    • Prowadzenie prezentacji produktowych.
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektryczne: energoelektronika, elektrotechnika, elektronika, automatyka);
    • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Ogólna znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki i energoelektroniki;
    • Preferowane doświadczenie w pracy z Klientem Przemysłowym i Producentami Maszyn;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Analityczność, otwartość, łatwość uczenia się;
    • Samodzielność, samodyscyplina i dobra organizacja pracy;
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Pracę z dużymi graczami na rynku automatyki przemysłowej;
    • Premię handlową – uzależniona od wyników pracy;
    • Prywatną opiekę medyczną, którą możesz objąć swoich bliskich;
    • Samochód służbowy, który możesz wykorzystywać do celów prywatnych;
    • Możliwość pracy zdalnej;
    • Cykliczne szkolenia produktowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.