Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Stark Partner Sp. zo. o.O firmie

Stark Partner Sp. zo. o.

Urszulin 6

Urszulin (pow. grodziski)

Zadania na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej:

  • Realizacja planów sprzedaży i strategii marketingowej firmy;
  • Osiąganie stałego wzrostu sprzedaży poprzez rozwój współpracy z istniejącymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów;
  • Rozwijanie relacji handlowych ze stałymi oraz potencjalnymi klientami firmy (realizacja zamówień, przygotowywanie ofert, bieżąca obsługa Klienta);
  • Monitorowanie działań konkurencji i dokonywanie analiz rynku;
  • Kontrola i utrzymywanie zapasów magazynowych.

Oczekiwania wobec kandydatek/kandydatów:

  • Preferowane wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi Klienta;
  • Umiejętność wyszukiwania i pozyskiwania informacji gospodarczych;
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami;
  • Operatywność i dobra samoorganizacja;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym;
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego w stopniu co najmniej dobrym;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziana znajomość rynku / branży.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Stark Partner Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Stark Partner Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: Stark Partner Sp. z o.o., 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Urszulin 6.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy