Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Urządzeń do Medycyny Estetycznej

BTL POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy ze stałymi klientami firmy

  • Negocjowanie warunków handlowych

  • Przygotowanie i monitorowanie ofert sprzedaży

  • Realizacja zamówień oraz założonych wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

  • Zdolności techniczne

  • Samodzielność i zaangażowanie w pracę

  • Dokładność

  • Dyspozycyjność

  • Gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w systemie home office

  • Jasny system premiowy

  • Samochód służbowy

  • Telefon i laptop służbowy

  • Specjalistyczne szkolenia

  • Rozwój zawodowy

  • Opiekę medyczną Medicover

  • Eventy firmowe

  • Niekorporacyjną atmosferę

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

BTL POLSKA Sp. z o.o.

Firma została założona w roku 2001 i jest oficjalnym przedstawicielem BTL Industries Limited w Polsce. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama urządzeń do fizjoterapii, neurorehabilitacji, kardiologii, spirometrii, hydroterapii, ginekologii, medycyny estetycznej oraz stomatologii. Nasze produkty wyróżnia innowacyjność i intuicyjność użytkowania, doskonałe parametry oraz najwyższa jakość wykonania. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą aparatury medycznej, ale również wsparciem technicznym oraz szkoleniami.

Pomimo iż jesteśmy jednym z 58 oddziałów na świecie, charakteryzuje nas przyjazna i niekorporacyjna atmosfera.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Rozmowa kwalifikacyjna i cykl szkoleń w Warszawie.