Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży urządzeń dźwigowych

ORONAO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontakty z klientem,

  • Sporządzanie samodzielnych wycen dźwigów, platform dla osób niepełnosprawnych,

  • Opracowywanie i sporządzanie ofert dla klientów,

  • Analiza wyników sprzedaży nowych urządzeń,

  • Monitorowanie złożonych ofert,

  • Koordynacja i uzgodnienia techniczne w zakresie przydzielonych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • Umiejętność obsługi programu AutoCad,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność organizacji pracy, pozytywne nastawienie i chęć rozwoju.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży dźwigowej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju osobistego,

  • Możliwość udziału w tworzeniu nowych rozwiązań i procedur,

  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia oraz innych benefitów,

  • Możliwość korzystania z zaproponowanej gamy szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

ORONA

ORONA to firma, której aktywność skupia się na projektowaniu, produkcji, montażu, konserwacji i modernizacji wind, schodów, podjazdów i chodników ruchomych. Jest to firma, która ma na celu integrację wysoko wykwalifikowanej lokalnej infrastruktury z ponad 50-letnim doświadczeniem. Tysiące profesjonalistów firmy ORONA pracuje w całej Europie dla tego samego celu: rozwój najlepszych rozwiązań transportu bliskiego, które są bezpieczne i praktyczne dla wszystkich klientów.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy