Specjalista ds. sprzedaży urządzeń Karcher

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 29.10.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 28.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROFI ROBERT REGUCKI, STANISŁAW JAWOR sp.j.

    Poszukujemy pracownika - mile widziana kobieta na stanowisko

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    W skład obowiązków wchodzić będzie wykonywanie podstawowych prac biurowych.

    Wymagania:

    Mile widziana znajomość asortymentu produktów marki Karcher, znajomość języka angielskiego, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientem, umiejętność pracy w zespole, zdolności techniczne.

    Oferujemy:

    Ze swojej strony możemy zaproponować szereg szkoleń potrzebnych do zapoznania się z  produktami oraz systemem sprzeaży. Praca w systemie ośmiogodzinnym - jednozmianowym od  poniedziałku do piątku. Dwie pracujące soboty po cztey godziny od dziewiątej do trzynastej.

    Miejsce pracy Kraków ul Balicka 79 A .

     Zainteresowanych proszę o kontakt pod wskazany numer telefonu.