Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Urządzeń Medycznych

Biameditek sp. z o.o.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych na powierzonym terenie

  • Doradztwo sprzętowe dla personelu medycznego

  • Pozyskiwanie i budowanie relacji handlowych z nowymi i obecnymi klientami firmy (szpitale, kliniki)

  • Udział w szkoleniach i prezentacjach sprzętu w szpitalach

  • Wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań

  • Bliska współpraca z ośrodkami referencyjnymi i KOL z podległego rejonu

  • Aktywne uczestnictwo i reprezentowanie firmy podczas kongresów

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży produktów medycznych lub jako pracownik służby zdrowia w sektorze szpitalnym

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub medyczne)

  • Znajomość funkcjonowania Ustawy o Zamówieniach Publicznych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność budowania profesjonalnych kontaktów biznesowych z klientem

  • Umiejętność obsługi komputera

To oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę

  • Klarowny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja uzależniona od osiągniętych wyników)

  • Dobrą atmosferę w pracy, promującą kreatywne myślenie

  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, komputer, telefon

  • Wsparcie merytoryczne, możliwość rozwoju, specjalistyczne szkolenia z nowych technologii

  • Pracę z ofertą produktową zawierającą unikatowe rozwiązania na skalę światową

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Biameditek sp. z o.o.

Jesteśmy stabilną firmą, od 37 lat funkcjonującą na rynku sprzętu medycznego. Współpracujemy ze światowymi markami w zakresie dystrybucji urządzeń i akcesoriów takimi jak: Mindray, Ambu, Sebia, Meditera, Aeorgen, TSC.

Nasze produkty kierujemy głównie do Bloków Operacyjnych, Oddziałów Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Kardiologii, SOR, Onkologii.

Przewiń do profilu firmy