Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży urządzeń medycznych

Eco Light BiosafetyO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i budowanie relacji handlowych z nowymi i obecnymi klientami firmy (szpitale państwowe, prywatne, kliniki)

  • doradztwo i bieżąca obsługa posprzedażowa już pozyskanych klientów,

  • przeprowadzanie prezentacji i pokazu oferowanych produktów w tym szkoleń z zakresu użytkowania sprzętu,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • budowanie trwałych relacji z klientem,

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,

  • zbieranie informacji z rynku i raportowanie działań,

  • udział w wybranych konferencjach branżowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub medyczne)

  • wysoka kultura osobista,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • znajomość funkcjonowania Ustawy o Zamówieniach Publicznych

  • własna baza kontaktów wśród osób zarządzających placówkami medycznymi.

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz w pozyskiwaniu klientów,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość placówek szpitalnych na wskazanym terenie,

  • umiejętność budowania profesjonalnych kontaktów biznesowych z klientem

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • prawo jazdy kat „B”

To oferujemy

  • pracę z ofertą produktową zawierającą unikatowe rozwiązania na skalę światową

  • wsparcie merytoryczne, możliwość rozwoju, specjalistyczne szkolenia z nowych technologii

  • zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę lub własna działalność gospodarcza

  • dogodny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja uzależniona od osiągniętych wyników)

  • dobrą atmosferę w pracy, promującą kreatywne myślenie