Ta oferta pracy jest nieaktualna od 661 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Urządzeń Napędowych

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-01-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. to polska firma inżynierska, od 25 lat prężnie działająca na rynku zasilania gwarantowanego, sterowania napędami oraz odnawialnych źródeł energii. CES jest laureatem wielu nagród i wyróżnień tak biznesowych, jak i branżowych. Marka CES znana jest z najwyższej jakości produktów oraz związanego z nimi fachowego doradztwa technicznego i serwisu oferowanych urządzeń.

    W związku z rozwojem działu napędów poszukujemy osób na stanowisko

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska

    • pozyskiwanie nowych Klientów i zamówień w zakresie urządzeń napędowych na terenie całej Polski,
    • obsługa klientów, nadzór nad realizacją zamówień,
    • prowadzenie doradztwa technicznego w zakresie oferowanych wyrobów (falowniki, soft-starty, itp.),
    • promowanie wizerunku firmy oraz oferowanych produktów zgodnie z przyjętą strategią firmy.

    Wymagania

    • wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk lub elektrotechnik),
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • zamiłowanie handlowe.

    Oczekiwania:

    • dobra organizacja pracy i wysoka efektywność handlowa,
    • zorientowanie na realizację powierzonych zadań oraz na rozwój wiedzy specjalistycznej,
    • umiejętność samodzielnej pracy, samodyscyplina i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów,
    • komunikatywność, wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych i utrzymywania relacji z klientem - szczególnie w dłuższym horyzoncie czasowym,
    • wytrwałość, terminowość, rzetelność,
    • wysoka kultura osobista, stabilność emocjonalna.

    Oferujemy

    • umowę o pracę oraz stabilność zatrudnienia,
    • przyjazną atmosferę pracy we współpracującym zespole,
    • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
    • pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie,
    • wynagrodzenie stałe z przejrzystym systemem prowizyjnym.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )