Specjalista ds. sprzedaży usług czystościowych oraz obsługi kluczowych Klientów

JUSTUS PATROL SP. Z O. O.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja indywidualnej strategii sprzedażowej dedykowanej specjalistom ds. sprzedaży
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w zakresie usług ochrony fizycznej oraz utrzymania czystości
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • realizowanie planów sprzedaży
  • raportowanie
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • współtworzenie polityki jakości firmy w sektorze Klientów Biznesowych, prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych
  • ścisła współpraca z działami operacyjnymi realizującymi usługi

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży usług czystościowych (minimum 12 miesięcy)
  • umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne
  • umiejętność pozyskiwania kontaktów handlowych
  • umiejętność prowadzenia rozmów z potencjalnymi Klientami
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • nastawienie na konsekwentną realizację wyznaczonych celów
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość pakietu Office

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • opiekę przełożonego
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i młodym zespole
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • atrakcyjny system wynagrodzeń w postaci stałej pensji (umowa o pracę) oraz przejrzysty system prowizyjny
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer z dostępem do internetu, telefon komórkowy, samochód służbowy itp.)
  • możliwość awansu finansowego i stanowiskowego
  • doskonałe możliwości realizacji zawodowej oraz zdobycia dużego doświadczenia

Specjalista ds. sprzedaży usług czystościowych oraz obsługi kluczowych Klientów, Kraków