Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Finansowych (Makler)

PKO Bank Polski SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zapewniasz kompleksową obsługę klientów w zakresie sprzedaży usług i produktów oferowanych przez Biuro Maklerskie,

  • pozyskujesz nowych klientów i aktywnie obsługujesz dotychczasowych klientów,

  • udzielasz klientom kompleksowych informacji w zakresie usług świadczonych przez BM,

  • dążysz do osiągnięcia celów indywidualnych przyznanych pracownikom oraz zadań krótko i długoterminowych,

  • podnosisz poziom wiedzy i umiejętności niezbędnych do wykonywania pracy.

Nasze wymagania

  • znasz szeroki zakres produktów inwestycyjnych z zakresu działalności maklerskiej,

  • potrafisz obsługiwać programy z pakietu Microsoft Office (w szczególności: Excel, Word, Power Point),

  • jesteś osobą dyspozycyjną, samodzielną, asertywną, zdyscyplinowaną,

  • masz umiejętność nawiązywania kontaktów oraz pracy w zespole,

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku najlepiej w Domu Maklerskim, Bankowości Prywatnej, TFI lub innej instytucji związanej ze sprzedażą instrumentów na rynku kapitałowym,

  • posiadasz licencję Maklera Papierów Wartościowych (mile widziane).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii. Z sukcesem wdrożyliśmy blockchain i sztuczną inteligencję. To nie wszystko! Wspieramy startupy w ich drodze do sukcesu! Od lat wyznaczamy standardy na rynku polskiej bankowości. Aby utrzymać pozycję lidera, zatrudniamy najlepszych specjalistów i ekspertów. Dołącz do nas, żeby wspólnie tworzyć PKO Bank Przyszłości.

Przewiń do profilu firmy