Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds sprzedaży usług hotelowych i konferencji

Roma InvestmentsO firmie

  • Reymonta 1
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Roma Investments

Reymonta 1

Poznań

Butikowy hotel w centrum Poznania poszukuje kreatywnej, uśmiechniętej nie bojącej się wyzwań i aktywnej pracy osoby.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów w segmencie MICE oraz klientów korporacyjnych
  • rozbudowa i aktualizacja bazy danych
  • uaktualnianie portali internetowych, strony hotelu
  • przygotowanie ofert do sprzedaży
  • promowanie hotelu
  • sprzedaż i koordynowanie konferencji, bankietów, imprez okolicznościowych -realizowanych w hotelu zgodnie z obowiązującymi standardami
  • reprezentowanie hotelu na zewnątrz

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży lub marketingu
  • doświadczenie, znajomość marketingu internetowego, e-mail marketingu oraz funkcjonowania mediów społecznościowych
  • znajomość krajowego rynku usług hotelarskich ze szczególnym -uwzględnieniem rynku MICE
  • znajomość techniki sprzedaży i promocji
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, kreatywność, zdolności organizacyjne

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o stałą pensję
  • umowę o prace
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w młodym zespole

Ogłoszenie archiwalne