Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR

Work Service S.A.

  • Gdańsk, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Poszukujesz nowych wyzwań na ścieżce kariery zawodowej w obszarze sprzedaży?
Budowanie relacji i doradzanie klientom to coś, w czym czujesz się jak ryba w wodzie?
Chcesz rozwinąć skrzydła i zdobyć doświadczenie w dużej organizacji?

Zapraszamy do Work Service!

Obecnie do naszego zespołu w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Usług HRNumer ref.: SS/GDA/07/2021

Twoje zadania:

  • przeprowadzanie telefonicznej i mailowej analizy potrzeb klientów w zakresie zapotrzebowania na usługi HR (praca tymczasowa, outsourcing, doradztwo personalne, payroll)

  • rozwijanie bazy klientów
  • oferowanie istniejącym klientom dodatkowych usług (cross-selling)
  • współpraca z działem handlowym (przekazywanie leadów sprzedażowych, umawianie spotkań handlowych)

  • posiadasz doświadczenie w pracy w sektorze B2B

  • lubisz rozmawiać przez telefon :)
  • wiesz jak doradzać i budować długofalowe relacje z klientami
  • w pracy wykazujesz się własną inicjatywną
  • znajomość branży HR (w szczególności usług proponowanych przez Agencje Pracy Tymczasowej) uznamy za dodatkowy atut

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie doświadczonego zespołu
  • pracę w modelu hybrydowym – masz wpływ na to ile dni pracujesz w biurze, a ile w domu
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne