Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR – Praca w Home Office

FALLWORK SP. Z O.O.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań poszukiwanej osoby:

Specjalista ds. sprzedaży usług HR będzie osobą odpowiadającą za planowanie aktywności sprzedażowej dotyczącej usług rekrutacji tymczasowych oraz realizację zaplanowanych działań na podległym obszarze operacyjnym.

Dodatkowo Specjalista będzie odpowiedzialny za utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi partnerami firmy oraz nawiązywanie nowych relacji biznesowych z potencjalnymi Klientami FALLWORK.

Zapraszamy do aplikacji osoby, które posiadają doświadczenie w branży usług doradztwa personalnego i chciałyby rozwijać się w naszych strukturach firmy w zakresie:

  • rozwoju podległego regionu operacyjnego poprzez sprzedaż usług pracy tymczasowej na podległym regionie zgodnie z wypracowaną strategią i zasadami w firmie,
  • przygotowywania ofert handlowym oraz aktywny udział w spotkaniach biznesowych z obecnymi jak i potencjalnymi Klientami FALLWORK
  • udział w negocjacjach handlowych oraz bieżąca analiza rynku pod kątem przyszłościowych działań sprzedażowych w regionie,
  • nadzorowania i wspierania wewnętrznych procesów firmy poprzez aktywny udział w rozwoju biznesu na terenie podległego regionu.

Poszukujemy u idealnego kandydata/tki na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży usług HR następujących kwalifikacji:

  • minimum 2 letniego doświadczenie w branży usług sprzedaży leasingu pracowniczego / doradztwa personalnego na stanowisku sprzedażowym związanym z pozyskiwaniem nowych klientów w branży HR,
  • umiejętność prowadzenia komunikacji biznesowych,
  • zorientowanie na szukanie rozwiązań oraz chęć do podjęcia długofalowej współpracy w strukturach firmy umożliwiającej rozwój zawodowy,
  • praktyczna umiejętność prowadzenia auta kat. B,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w powierzone zadania.

Wybranej w procesie rekrutacji osobie na stanowisko specjalistyczne oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • pracę w zespole zaangażowanych osób, które nastawione są na jakościową realizację projektów rekrutacyjnych i długofalową współpracę z Klientami firmy,
  • niezbędne do realizacji powierzonych zadań narzędzia do pracy,
  • opiekę medyczną oraz pakiet sportowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • ciekawe wyzwania zawodowe i dużą samodzielność i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Ważne! W związku, że od 25 maja 2018 r. weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych. Nowa zgoda powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Nr Cert. AP nr 6231
LIDER W SEKTORZE USŁUG PERSONALNYCH W POLSCE.

Ogłoszenie archiwalne