Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży usług HR

  • Wałbrzych, Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 30.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Świadczymy usługi outsourcingu pracowniczego. Nasz obszar działalności to głównie nabory pracowników z Ukrainy do legalnej pracy na terenie EU.
    Do naszego zespołu poszukujemy osoby w charakterze specjalisty ds. sprzedaży w branży HR.

    Miejsce pracy: Wałbrzych, Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż usług outsourcingu pracowników z Ukrainy;
    • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem oraz dbanie o ich rozwój.
    • Przygotowywanie ofert handlowych, umów;
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy Spawmet Sp. z o.o.;
    • Koordynacja projektów w ramach obsługi posprzedażowej;

    Wymagania:

    • Doświadczenia w obszarze sprzedaży usług HR;
    • Prawdziwej motywacji oraz chęci do działania;
    • Prawo jazdy kat B;
    • Wykształcenie min. średnie;
    • Umiejętność obsługi komputera, pakietu Office zwłaszcza Excel;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Umiejętność planowania zadań oraz samodzielnego ustawiania priorytetów;
    • Podstawowa znajomość przepisów z zakresu prawa pracy;

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny);
    • Pracę w systemie jednozmianowym;
    • Pracę w zespole młodych ludzi, w przyjaznej atmosferze.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.