Przedstawiciel Handlowy z j. niemieckim

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 20.07.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja East Power, świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników na terenie Polski i Niemiec. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR.
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • Sprzedaż usług HR: pracy tymczasowej, outsourcingu pracowniczego na rynku niemieckim,
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • Współpraca z działem rekrutacji,
    • Realizacja planu sprzedażowego,
    • Bieżąca obsługa trwających kontraktów.

    Wymagania:

    • 2-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży,
    • Komunikatywna znajomość niemieckiego,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
    • Orientacja na wyniki, umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami,
    • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych,
    • Prawo jazdy kat.B.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie, stała podstawa + motywujące prowizje,
    • Praca w młodym i dynamicznym zespole,
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.