Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Usług IT (praca zdalna)

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. Sprzedaży Usług ITNumer ref.: Nr ref.: LS/KR

Obowiązki:

  • pozyskiwanie klientów B2B (telefoniczne, mailowe, Linkedin, + inicjatywa własna) ,
  • współpraca z obecnymi klientami - badanie bieżących potrzeb,
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów i stałe monitorowanie rynku,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • koordynacja zamówień klientów,
  • ścisła współpraca z managementem i wewnętrznym działem developerskim firmy w celu świadczenia najlepszej jakości usług.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów IT lub dobra znajomość branży,
  • doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • rozwinięte zdolności interpersonalne oraz łatwość nawiązywania relacji,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i proaktywność w działaniu,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Nasz Klient oferuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie - praca na kontrakcie B2B,
  • stałą pracę w stabilnej firmie software'owej realizującej ciekawe projekty IT,
  • całkowitą pracę zdalnę - zasada NO OFFICE (ew. wyjazdy do klientów, szkolenia),
  • samodzielność w działaniach,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość stałego rozwoju w sektorze IT/ nowych technologiach przy współpracy z zespołem profesjonalistów, wsparcie merytoryczne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy