Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży usług laboratoryjnych

Als FoodO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój usług analitycznych w branży spożywczej na podległym terenie (woj. wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, łodzkie, mazowieckie)

  • Pozyskiwanie nowych klientów zgodnie z regionalną staregią sprzedaży

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • Identyfikacja potrzeb klientów oraz analiza konkurencji

  • Osiąganie wyznaczonych celów budżetowych

  • Budowanie i promowanie marki ALS

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe związane z branżą

  • Doświadczenie w pracy w branży laboratoryjnej min. 2 lata

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne, negocjacyjne

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Silna motywacja i entuzjazm

  • Nastawienie na realizację celów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Kreatywna i otwarta postawa

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód

Als Food

ALS provides a broad range of testing and analytical services to a wide variety of end markets and industries around the globe. We continue to remain at the forefront of the testing services industry, building an enviable reputation.

Przewiń do profilu firmy

Looking for further details?

Odwiedź nas pod adresem www.alsglobal.pl