Specjalista ds. Sprzedaży Usług Logistycznych

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 22.08.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 21.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

    Hart Logistics - jesteśmy niezwykle dynamicznie rozwijająca się firmą spedycyjno-logistyczną z prawie dekadą doświadczenia na rynku międzynarodowym i krajowym. Mamy już oddziały w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Warszawie i Francji oraz partnerstwo w Wielkiej Brytanii a planujemy kolejne! W Hart Logistics oferujemy szeroki wachlarz zleceń w relacjach międzynarodowych i krajowych.

    Chcesz wiedzieć, jak działamy? Co jest dla nas ważne? Wejdź na naszą stronę: www.hartlogistics.pl

    Zajmujemy się realizacją transportu drogowego, lotniczego oraz logistykę magazynową dla przedsiębiorstw na terenie całej Europy. Nasz sukces osiągamy dzięki naszym pracownikom. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu każdego dnia i na każdym etapie osiągamy najwyższy poziom usług. Obecnie w związku z naturalnym rozwojem naszej organizacji poszukujemy:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Obowiązki:

    • Pozyskiwanie nowych klientów B2B w zleceniach transportowych FTL międzynarodowych i krajowych
    • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z budżetem i polityką handlową firmy Hart Logistics
    • Prowadzenie prezentacji handlowych podczas spotkań z potencjalnymi Klientami, przygotowywanie ofert i wycen transportowych
    • Negocjowanie warunków współpracy i prowadzenie aktywności mających na celu podpisanie zlecenia z Klientem
    • Budowanie długofalowych, partnerskich i przyjacielskich relacji z nowymi Klientami jak i obecnymi Klientami firmy Hart Logistics
    • Monitorowanie rynku usług transportowych i trendów rynkowych niezbędnych do rozwoju sprzedaży usług firmy Hart Logistics
    • Efektywna współpraca z działami operacyjnymi spedycji międzynarodowej, krajowej oraz innymi firmy Hart Logistics
    • Czynny udział w rozwoju oddziału i nowych projektów firmy Hart Logistics

    Dołącz do nas, jeśli:

    • Posiadasz doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klientów w ruchu międzynarodowym jak i krajowym
    • Bardzo dobrą znajomość branży TSL i zagadnień związanych z transportem całopojazdowym i częściowym
    • Umiesz stworzyć z Klientami trwałe i skuteczne relacje oparte na zaufaniu biznesowym i wspólnym rozwoju
    • Umiesz planować, organizować i wiesz jak samodzielnie kierować swoim Pipelinem
    • Swobodnie rozmawiasz w języku angielskim, mile widziany: niemiecki, hiszpański lub inny
    • Ważna jest dla Ciebie atmosfera w pracy, koledzy, chęci rozwoju oraz wartości oparte na zrównoważonym rozwoju firmy

    Co oferujemy naszym pracownikom:

    • Atrakcyjne zarobki złożone z wynagrodzenia zasadniczego oraz czytelny pakiet premiowy
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym lub na życzenie inna formę
    • Atrakcyjne benefity dodatkowe jak: polisa ubezpieczeniowa na życie, karta MultiSport na życzenie, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, wyjazdy na targi międzynarodowe, udział w konferencjach, auto służbowe, laptop + smartfon i inne niezbędne do powierzonej pracy
    • Rozwój kariery zawodowej oparty na budowaniu swoich kompetencji poprzez kontakty z polskimi i międzynarodowymi podmiotami i atrakcyjnymi rozwiązaniami branżowymi
    • Realną możliwość wpływu na przyszły kształt oddziałów Hart Logistics na rynku polskim i międzynarodowym
    • A co najważniejsze praca z wyjątkowymi ludźmi, gdzie realizowane są wspólne pasje np. sportowe jak starty w Runmageddon, wyścigi rajdowe - Power Stage czy dołączenie do drużyny piłkarskiej (oddział Poznań)

    Czekamy Na Ciebie!

    Zapewniamy pełną poufność nadesłanych aplikacji.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Hart Logistics Sp. z o.o. sp.k. (z siedzibą w Poznaniu przy ul. Świerzawskiej 10) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Jeżeli mamy dołączyć Twoją aplikację do bazy kandydatów, którzy zostaną uwzględnieni w przyszłych procesach rekrutacyjnych, to prosimy o zawarcie w niej następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Hart Logistics Sp. z o.o. sp.k. (z siedzibą w Poznaniu przy ul. Świerzawskiej 10) w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    W związku z realizacją procesu rekrutacyjnego, zgodnie z treścią art. 13 ust. 1 i 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (dalej RODO) informujemy, że:

    Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Hart Logistics sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Świerzawskiej 10, celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacyjnego, dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej zgody oraz w związku z podjęciem działania na Twoje żądanie przed zawarciem ew. umowy o pracę (tj. art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO).Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą podmioty, którym Hart Logistics sp. z o.o. sp.k. powierzył przetwarzanie danych osobowych, tj. podmiot świadczący usługi związane z obsługą naszego systemu informatycznego. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w przypadku procesów przyszłych rekrutacji, okres przetwarzania wynosi maksymalnie 2 lata (okres ten liczony jest od momentu pozyskania aplikacji). Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Zgoda na przetwarzanie danych może być przez Pana/Panią wycofana w każdym momencie. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.