Specjalista ds. Sprzedaży usług logistycznych

KONTUR POLSKAO firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy operatorem logistycznym specjalizującym się w obsłudze przesyłek drobnicowych i częściowych na kierunku tureckim, liderem rynkowym. W związku ze stałym rozwojem bieżącego projektu, a także planowanym wdrożeniem kolejnych, poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży na teren północnej Polski.

Więcej informacji o firmie zamieściliśmy na stronie: www.konturpolska.pl

Twoje zadania:

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za skuteczne prowadzenie sprzedaży przez pozyskiwanie nowych klientów na podległym sobie terenie, rzetelne prowadzenie CRM i raportowanie wyników, budowanie trwałych relacji biznesowych oraz odpowiedni poziom komunikacji z pracownikami operacyjnymi firmy przy wdrażaniu kolejnych klientów / projektów.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 5-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów logistycznych będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość technik i narzędzi handlowych,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym swobodną konwersację (praca w międzynarodowym środowisku),
  • Aktywne prawo jazdy,
  • Mobilność, sumienność, komunikatywność, otwartość, umiejętność organizacji pracy własnej, zdolności negocjacyjne,
  • Pozostałe cechy osobowościowe charakteryzujące skutecznego Sprzedawcę

Co oferujemy:

  • Pracę nad rozwijającymi się projektami umożliwiającymi rozwój indywidualny
  • Niekorporacyjne podejście do zarządzania sprzedażą
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, smartphone)
  • Pracę w trybie home office
  • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania pracy
  • Możliwość dofinansowania nauki jęz. angielskiego

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy