Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży usług marketingowych

Freshview Sp. z o.o

4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • praca na leadach z zapytań, poleceń (bez zimniej bazy),

  • przygotowywanie strategii marketingowych dla firm,

  • kontakt telefoniczny, mailowy, wideokonferencje, prowadzenie negocjacji,

  • analiza i raportowanie prowadzonych działań,

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • uczciwość, rzetelność, punktualność,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania relacji,

  • ciche pomieszczenie z warunkami do wykonywania pracy w skupieniu,

  • komputer z kamerą i słuchawkami.

To oferujemy

  • kompleksowe szkolenie z marketingu internetowego

  • pracę w pełni zdalną na cały etat,

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,

  • dostęp do profesjonalnego oprogramowania wspomagającego pracę: CRM, telefon, narzędzia branżowe,

  • umowę B2B,

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii za efekty: 4000 - 10 000 zł netto.

O nas

Zajmujemy się marketingiem internetowym: kampaniami Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads, prowadzeniem social media, SEO.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie na freshview.pl. Zaufało nam setki klientów - zarówno większe jak i mniejsze przedsiębiorstwa.

Opis stanowiska

Zatrudnimy osobę na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. Praca na cały etat, w pełni zdalna. Rekrutacja i wdrożenie również odbywają się w sposób zdalny. Nie jest wymagane doświadczenie w marketingu, przewidujemy szkolenia od podstaw. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę leadów (bez dzwonienia na zimno) - doradztwo i zawieranie umów. Zajmujemy się marketingiem internetowym: kampaniami Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads, prowadzeniem social media, SEO. Zaufało nam setki klientów - zarówno większe jak i mniejsze przedsiębiorstwa.

Nasze usługi są wykonywane rzetelnie, podpisujemy z klientami umowy na czas nieokreślony z 1-mies. okresem wypowiedzenia. Mamy bardzo transparentną ofertę, cennik usług znajduje się na naszej stronie internetowej: freshview.pl.