Specjalista ds. Sprzedaży Usług Monitoringu Systemów Alarmowych

Justus Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Agencja Ochrony JUSTUS Sp. z o.o.
zatrudni:
Specjalista ds. Sprzedaży Usług
Monitoringu Systemów Alarmowych

Wymagania:

  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Umiejętność nawiązywania relacji z Klientem
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód (gwarantowany zwrot kosztów użytkowania w pracy)

Obowiązki:

  • Bezpośrednie pozyskiwanie Klientów w wyznaczonej strefie
  • Wykonywanie kosztorysów systemów alarmowych (niewymagane doświadczenie. Wyszkolimy Cię)
  • Opieka nad przydzieloną strefą
  • Obsługa obecnych Klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Przygotowywanie umów handlowych
  • Negocjowanie kontraktów
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, prowizje sprzedażowe oraz premie miesięczne
  • Praca w renomowanej firmie oraz w młodym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, materiały biurowe oraz reklamowe itp.)
  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • Opiekuna wprowadzającego w tajniki sprzedaży
  • Opiekę przełożonego
  • Możliwość dostosowania czasu pracy do potrzeb pracownika
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy