Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży usług ochrony fizycznej oraz obsługi kluczowych Klientów

JUSTUS PATROL SP. Z O. O.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja indywidualnej strategii sprzedażowej dedykowanej specjalistom ds. sprzedaży

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w zakresie usług ochrony fizycznej oraz utrzymania czystości

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • realizowanie planów sprzedaży

  • raportowanie

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

  • współtworzenie polityki jakości firmy w sektorze Klientów Biznesowych, prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych

  • ścisła współpraca z działami operacyjnymi realizującymi usługi

Nasze wymagania

  • umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne

  • umiejętność pozyskiwania kontaktów handlowych

  • umiejętność prowadzenia rozmów z potencjalnymi Klientami

  • doskonałe umiejętności organizacyjne

  • nastawienie na konsekwentną realizację wyznaczonych celów

  • wysoka kultura osobista

  • dobra znajomość pakietu Office

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży usług ochrony i usług czystościowych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • przeszkolenie osoby bez doświadczenia branżowego oraz opiekę przełożonego

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i młodym zespole

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • atrakcyjny system wynagrodzeń w postaci stałej pensji (umowa o pracę) oraz przejrzysty system prowizyjny

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer z dostępem do internetu, telefon komórkowy, samochód służbowy itp.)

  • możliwość awansu finansowego i stanowiskowego

  • doskonałe możliwości realizacji zawodowej oraz zdobycia dużego doświadczenia

  • wynagrodzenie od 5500 zł miesięcznie