Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Ochrony

Ochrona Juwentus

  • Lubostroń 1, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Lubostroń 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • indywidualne pozyskiwanie Partnerów Biznesowych (drogą telefoniczną, mailową oraz podczas osobistych spotkań lub wideokonferencji)

  • prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych w procesie sprzedaży z sektora Usług Ochrony Fizycznej :- możliwość elastycznego dostosowania potrzeb Klienta do szerokiego wachlarza ofert handlowych Firmy Juwentus

  • raportowanie o postępach sprzedaży, pozyskanych leadach i zamkniętych projektach

  • aktualizacja danych sprzedażowych w firmowym CRM

  • monitorowanie potrzeb rynku i analiza działań konkurencji

  • dbałość o dobre imię firmy i jakość świadczonych usług wobec Klientów Premium

Nasze wymagania

  • 2 letniego doświadczenia w sprzedaży (najchętniej usług ochrony lub pokrewnej)

  • umiejętności prowadzenia rozmów/ prezentacji sprzedażowo-negocjacyjnych

  • kultury osobistej i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • pełnego zaangażowania w wykonywaniu powierzonych zadań

  • samodzielności oraz gotowości do podnoszenia własnych kwalifikacji

  • prawa jazdy kat. B i praktyki w prowadzeniu auta

  • Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość takich branż  jak: nieruchomości, logistyka i deweloperska, produkcja, budownictwo

  • doświadczenie na podobnym lub tożsamym stanowisku z sektora sprzedażowo/ biznesowego B2B/B2C

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pakiet szkoleń z zakresu oferowanych usług i wsparcie przełożonego w procesie sprzedażowym

  • stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę

  • narzędzia pracy: telefon, komputer, auto służbowe

  • dostęp do branżowego know-how

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018 oraz Gazele Biznesu 2017

  •  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów.

Przewiń do profilu firmy