Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży usług omnichannel

PRIMAVERA PARFUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów (producentów i dystrybutorów marek) w kraju i za granicą na nasze usługi:

  • -sklepy dedykowane (obsługa i produkcja),

  • -strefy marek Allegro,

  • -dystrybucja poprzez tagomago.pl i perfumeria.pl oraz konta na allegro,

  • -szeroka dystrybucja poprzez różne podmioty internetowe,

  • -Amazon,

  • -Cross border Azja,

  • -usługi marketingu internetowego,

  • analiza rynku i potrzeb klientów B2B,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych,

  • aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynku krajowym i zagranicznym,

  • analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych,

  • zawieranie umów oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • rozumienie specyfiki e- commerce,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu,

  • komunikatywność, samodzielność i zaangażowanie,

  • umiejętności analitycznego myślenia i asertywność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • pracę pełną wyzwań w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

  • dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

  • benefity pracownicze.

O nas

Primavera Parfum Sp. z o.o. s.k. to jeden z największych dostawców hurtowych i detalicznych produktów segmentu Beauty w Polsce. W portfolio swoich klientów posiada szereg globalnych koncernów z autoryzacją dystrybucji. Grupa Primavera Parfum obsługuje ponadto wiele projektów digitalowych swoich partnerów, zapewniając im kompleksowe usługi e-commerce, reklamowe, marketingowe, programistyczne oraz obsługi klienta.