Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds sprzedaży usług rekrutacyjnych B2B

PartWork Sp. z o.o.O firmie

4 0006 000 brutto / mies.
  • Rakowicka 8
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PartWork Sp. z o.o.

Rakowicka 8

Kraków

Witam Cię! :)

Na początku opowiem Ci krótko, gdzie trafiłeś/aś. Jesteśmy kilkuosobowym zespołem PartWork. Co dzień spotykamy się w naszym wygodnym, krakowskim biurze. Dworzec jest za rogiem, więc dojazd mamy bezproblemowy.

Przychodzimy do pracy na 8:00 czasem na 9:30 zależnie, którą nogą kto dziś wstał :) Wychodzimy po wykonaniu zaplanowanych zadań, co najczęściej zajmuje 8 godzin. W tym zakresie jesteśmy na pewno sumienni.

Każdy i każda z nas jest odpowiedzialny za osobny dział firmy. Aktualnie mamy sporo do zrobienia w dziale sprzedaży, o czym poniżej piszę do Ciebie w części „Zadania”. No i stanowisko pracy już na Ciebie czeka: tiny.pl/r1qbz

aaa i to wszystko dlatego że od 2016 roku pomagamy naszym klientom znaleźć sprawdzonych pracowników, najczęściej produkcyjnych, w branżach automotive, FMCG, logistycznej i paru innych. Ci pracownicy są cudzoziemcami, więc uzyskujemy dla nich też wszystkie dokumenty, aby pracować mogli legalnie.

Tutaj to tyle o usłudze HR którą będziesz sprzedawać, więcej opowiem Ci osobiście.

Liczymy, że jesteś osobą energiczną i pewną siebie oraz że chcesz rozwijać się razem z nami!

Twoje przyszłe stanowisko pracy nazwaliśmy:

A teraz trochę powagi :)

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów B2B
  • Wykonywanie kilkudziesięciu telefonów dziennie
  • Korespondencja email

Wymagania:

  • Entuzjazm entuzjazm :D
  • Pozytywna osobowość
  • Terminowość
  • … reszty nauczymy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od Twoich zdolności,
  • Profesjonalne, indywidualne szkolenie ze sprzedaży
  • Okres próbny jeden do trzech miesięcy przy zatrudnieniu na podstawie umowy zlecenia
  • Po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę
  • Biuro w centrum Krakowa ( ul. Rakowicka )

Czekamy na Ciebie! sam/a zobacz: tiny.pl/r1qbz

Proszę o zawarcie w CV klauzuli:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji." Klauzula rodo dostępna na stronie: www.part-work.pl/rodo

Ogłoszenie archiwalne