Specjalista ds. sprzedaży usług rekrutacyjnych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 31.07.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 30.08.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PMVALLEY sp. z o.o.

    www.pmvalley.com

    Jesteśmy firmą skoncentrowaną na profesjonalnych usługach związanych z rekrutacją kierowników projektów. Skupiamy się na odpowiednim doborze kandydatów do ściśle określonych wymagań klientów. Bazujemy na sprawdzonych, międzynarodowych modelach kompetencji kierowników projektów. Łączymy kierowników projektów z ich nowymi, ekscytującymi projektami. Poszukujemy:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży usług rekrutacyjnych będzie odpowiadała za nawiązywanie i rozwijanie trwałych relacji z firmami poszukującymi kierowników projektów. Głównym jej zadaniem będzie realizacja celów budżetowych poprzez sprzedaż usług rekrutacyjnych w Polsce i zagranicą.

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie stałe oraz prowizję od sprzedaży,
    • Uczestnictwo w szkoleniach sprzedażowych i z zakresu zarządzania projektami,
    • Niezbędne narzędzia umożliwiające wykonywanie powierzonych obowiązków,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
    • Bardzo dobrą atmosferę oraz komfortowe warunki pracy.

    Zakres obowiązków:

    • Aktywna sprzedaż wysokiej jakości usług rekrutacyjnych,
    • Pozyskiwanie nowych Klientów i poszerzanie sieci kontaktów sprzedażowych,
    • Podtrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z aktualnymi Klientami firmy,
    • Przygotowywanie wysokiej jakości ofert i prezentacji przy współpracy z zespołem naszych konsultantów,
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych (wartościowych, ilościowych, jakościowych).

    Oczekujemy:

    • Wyższego wykształcenia,
    • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych,
    • Otwartości, kreatywności, determinacji i dynamiki w działaniu,
    • Silnej motywacji do realizacji założonych celów,
    • Samodzielności i umiejętności organizacji własnej pracy,
    • Skrupulatności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • Doświadczenia w sprzedaży towarów i usług w segmencie B2B,
    • Znajomości zagadnień związanych z zarządzaniem projektami,
    • Znajomości języka angielskiego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Nadsyłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zadzwoń Aplikuj teraz

    Aplikując niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PMVALLEY Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży usług rekrutacyjnych.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Pmvalley Sp. z o.o.  z siedzibą w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 15/1506 adres e-mail: [email protected] Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat liczonych od momentu zakończenia procesu rekrutacji, w której brałeś udział.Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych i księgowości. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail [email protected] Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.