Specjalista ds. sprzedaży usług rekrutacyjnych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 27.08.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 26.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POLLUX ACCOUNTANT sp. z o.o.

    Agencja Pracy Pollux Accountant Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

    W związku z dynamicznym rozwojem Firmy do naszego oddziału w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Certyfikat Agencji 8931

    Zakres obowiązków:

    • planowanie i realizacja działań sprzedażowych
    • budowanie trwałych relacji z potencjalnymi i aktualnymi Klientami Firmy
    • dbanie o dobry wizerunek Firmy
    • raportowanie bieżących zadań
    • pomoc w bieżącej obsłudze biura
    • współpraca z pozostałymi działami Firmy

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych min. 2 lata
    • komunikatywność
    • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
    • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
    • samodzielność, nastawienia na wysoką jakość usług i standardów
    • umiejętność budowania relacji biznesowych z klientami oraz z członkami zespołu
    • umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy własnej

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
    • prywatną opiekę medyczną
    • niezbędne do pracy narzędzia (laptop, telefon, samochód)

      Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz"