Specjalista ds. sprzedaży usług rekrutacyjnych z językiem angielskim

HRBC GROUP sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
A-TEAM Recruitment to marka należąca do grupy HRBC. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych średniego i wyższego szczebla w Polsce i zagranicą.

Aktualnie do naszego warszawskiego oddziału poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych na rynku brytyjskim
  • Opracowywanie i przygotowywanie ofert w oparciu o rozmowę z klientem oraz identyfikację jego potrzeb
  • Nawiązywanie oraz budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Raportowanie danych sprzedażowych
  • Bliska współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Dbanie o nasz wizerunek

Nasze wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w kontakcie z klientami, w sprzedaży B2B/B2C/telefonicznej
  • Umiejętność pracy w zespole oraz budowania i utrzymywanie relacji z klientami
  • Komunikatywność, elastyczność, kreatywność
  • Gotowość do podróży służbowych do Wielkiej Brytanii
  • Dobra organizacja pracy

Mile widziana:

  • Znajomość branży rekrutacyjnej

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielne stanowisko
  • Wejście w szeregi firmy o ugruntowanej pozycji, która w branży rekrutacyjnej działa od 2007 roku
  • Dołączenie do zespołu gdzie czuć nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi
  • Możliwość korzystania ze stale dostosowującego się do naszych potrzeb pakietu benefitów i świadczeń
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS! Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją: Przyjmuję do wiadomości, że: 1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków. 2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych. 3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami. 4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. 5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. 6. Podanie danych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy