Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży usług social media

Freshview Sp. z o.o

6 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • telefonowanie do klientów (przez większość czasu),

  • przesyłanie ofert,

  • prowadzenie negocjacji,

  • odbywanie wideokonferencji,

  • zawieranie umów.

Nasze wymagania

  • nie jest wymagane doświadczenie z dziedziny marketingu,

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacyjnych,

  • determinacja w osiąganiu założonych celów,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych,

  • dostępność 9-17,

  • ciche pomieszczenie z warunkami do wykonywania pracy zdalnej w skupieniu oraz komputer, kamerę i słuchawki.

To oferujemy

  • kompleksowe materiały szkoleniowe z zakresu social media,

  • pracę w pełni zdalną na cały etat,

  • tylko ciepłe leady (zero cold callingu),

  • doradzasz z czystym sumieniem - wysoka jakość usług i transparentności oferty,

  • możliwość ciągłego rozwoju w obszarze sprzedaży i social media,

  • dostęp do profesjonalnego oprogramowania CRM, telefonu VOIP,

  • umowę B2B,

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz rosnącej premii.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Poszukujemy osoby do sprzedaży usług prowadzenia profilów social media (Facebook, Instagram) oraz kampanii reklamowych Facebook Ads.

Jesteśmy jedyną w Polsce platformą łączącą klientów z wykwalifikowanymi specjalistami ds. reklamy w social media (Facebook, Instagram). Działamy od 8 lat, obsługujemy ponad 250 stałych klientów. Otrzymaliśmy ponad 70 listów referencyjnych i rekomendacji. Mamy szereg przewag, które sprawią, że nie zabraknie Ci argumentów w czasie rozmów z potencjalnymi klientami. Oferujemy zaawansowany panel klienta: czat, umawianie wideorozmów, wymiana treści (posty, reklamy), zgłaszanie uwag, upload materiałów, raporty dzienne, faktury, ocenianie specjalisty, kontakt z managerem. Współpraca z klientami zawierana jest na czas nieokreślony bez okresu wypowiedzenia.

Przewiń do profilu firmy