Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży usług spedycyjnych - Spedytor

Motohouse Logistics sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Motohouse Logistics sp. z o.o.

Rewolucji 1905 roku 1905

Śródmieście

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie oraz budowanie długofalowych relacji z klientami i przewoźnikami
  • Realizacja zleceń transportu krajowego i międzynarodowego oraz kontrolowanie ich prawidłowego przebiegu
  • Nadzorowanie obiegu dokumentacji przewozowej
  • Aktywne pozyskiwanie zleceń
  • Dbanie o wysoki standard obsługi klienta oraz świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Inicjatywa w działaniu i operatywność
  • Praktyczna wiedza z dziedziny transportu samochodowego
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Komunikatywny język niemiecki lub angielski
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Chętnie zatrudnimy studentów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Imprezy integracyjne
  • Partnerskie podejście w relacji pracodawca – pracownik
  • Kartę Multisport
  • Atrakcyjny system prowizyjny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się transportem z pokolenia na pokolenie pierwszą działalność związaną z transportem rozpoczęliśmy w 1998 roku. Posiadamy własną flotę pojazdów – autotransportery, busy do 3,5T oraz pojazdy przystosowane do transportu odpadów. Zajmujemy się również spedycją i prowadzeniem flot podwykonawców.

Specjalista ds. sprzedaży usług spedycyjnych - Spedytor, Rewolucji 1905 roku 1905, Śródmieście, Łódź