Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. sprzedaży usług szkoleniowych

INSPIRE CONSULTING sp. z o.o.O firmie

INSPIRE CONSULTING sp. z o.o.

Zbigniewa Herberta 2c

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz sprzedawać dofinansowane usługi szkoleniowe i doradcze z Bazy Usług Rozwojowych na terenie całej Polski.

  • Będziesz samodzielnie docierać do mikro, małych i średnich firm z różnych branż.

  • Będziesz reprezentować firmę podczas spotkań biznesowych, prowadzić prezentacje i negocjować warunki współpracy.

  • Będziesz odkrywać przed Klientami nowe możliwości rozwoju i dbać o świetne relacje.

Nasze wymagania

  • Masz wyższe wykształcenie i prawo jazdy kat. B

  • Uwielbiasz wyzwania, masz doświadczenie w sprzedaży i jesteś w tym naprawdę dobry.

  • Chciałbyś sprzedawać produkty i usługi wysokiej jakości, które zaciekawią każdego.

  • Ekonomia, Finanse i Prawo nie są dla Ciebie czarną magią.

  • A przede wszystkim CHCESZ PRACOWAĆ I ZARABIAĆ? To właśnie na Ciebie czekamy!

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • samochód,

  • laptop,

  • elastyczny czas pracy,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • dobre wynagrodzenie – stała podstawa plus premie,

  • pracę w zgranym i sympatycznym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych