Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży usług transportowych

Mainfreight Poland Sp. zo.o.O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mainfreight Poland jest częścią Grupy Mainfreight świadcząca usługi w ramach logistyki łańcucha dostaw. Mówiąc wprost, jesteśmy dla naszych klientów partnerem, dostarczającym pełny zakres usług transportu międzynarodowego, krajowego oraz morskiego i lotniczego. W Polsce z powodzeniem działamy od 2004r. Mainfreight Poland posiada własną flotę liczącą 60 zestawów (ciągnik + naczepa) i współpracuje z podwykonawcami, dysponującymi ponad 200 autami. Mainfreight Poland ma 3 oddziały zajmujące się transportem drogowym w:

  • Katowicach
  • Pruszkowie
  • Komornikach

Do naszych zespołów sprzedaży w oddziałach, poszukujemy osoby na stanowisko:

Mainfreight Poland oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • know-how międzynarodowej firmy oraz narzędzia do pozyskiwania nowych klientów
  • zdrowe podejście do czasu pracy (8-godzinny dzień pracy)
  • pracę w zespole, w którym wszyscy mówią sobie na Ty i szanują się nawzajem
  • możliwość współdecydowania i usprawniania swojej pracy
  • niepowtarzalną kulturę i atmosferę pracy zbudowaną w oparciu o filozofię Mainfreight

Dodatkowe benefity:

  • prywatny pakiet medyczny
  • karta Multisport, także dla osób towarzyszących
  • ubezpieczenie na życie i ZFŚS
  • PPE Pracowniczy Program Emerytalny

Spełniasz nasze wymagania, jeśli:

  • interesuje Cię praca mobilna
  • masz min. roczne doświadczenie w branży TSL
  • chcesz rozszerzać swoją wiedzę z branży logistycznej
  • odpowiedzialnie organizujesz swoją pracę
  • dbasz o jak najwyższy poziom realizacji zadań
  • znasz i/lub chcesz doskonalić język angielski
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Twoje samodzielne zadania to:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych dedykowanych pod indywidualne potrzeby klienta
  • regularne spotkania handlowe z klientami
  • dbanie o relacje z naszymi klientami (telefonicznie i e-mailowo)
  • realizacja planów sprzedażowych i bieżąca analiza rynku
  • cotygodniowe spotkania z zespołem, w biurze

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania dołącz do Mainfreight!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy