Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży usług TSL

Mainfreight Poland Sp. zo.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • realizacja rocznych planów sprzedaży

  • przygotowywanie ofert dedykowanych pod indywidualne potrzeby klienta

  • dbanie o relacje z naszymi klientami przez kontakt online i telefoniczny

Nasze wymagania

  • masz min. roczne doświadczenie w sprzedaży

  • chcesz doskonalić wiedzę z branży TSL

  • łatwo nawiązujesz kontakty telefonicznie i bezpośrednio

  • wytrwale dążysz do celu, gdy ktoś zamyka drzwi to szukasz okna

  • potrafisz sprawnie planować czas pracy

  • doceniasz pracę w zespole

  • znasz język angielski na poziomie min. B2

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie

  • know-how międzynarodowej firmy oraz narzędzia do pozyskiwania nowych klientów

  • zdrowe podejście do czasu pracy (zwyczajowo przyjęte ramy pracy)

  • możliwość współdecydowania i usprawniania swojej pracy

  • niepowtarzalną kulturę i atmosferę pracy zbudowaną w oparciu o filozofię Mainfreight

  • szkolenia w kraju i za granicą

  • PPE Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez firmę

  • prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie, Multisport z możliwością dopisania bliskich osób

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Zasięg:

  • wielkopolska, siedziba pracy Komorniki

  • mazowieckie, siedziba pracy Konotopa

Mainfreight Poland należy do grupy Mainfreight Europe świadczącej usługi w zakresie łańcucha dostaw.

Nasza strategia jest prosta. Checmy być najlepszym globalnym dostawcą łańcucha dostaw! Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów przeniesliśmy siedzibę firmy do Konotopy k/ Warszawy.

Chcemy, aby odpowiednie osoby dołączyły do naszego zespołu sprzedaży w Katowicach, Komornikach i Konotopie. Stawiamy na pomysłowe i energiczne osoby, które będą miały ambicję powiększania swoich umiejetności sprzedaży, nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Ty zdecyduj, do którego zespołu dołączysz.

Będziesz mieć swobodę aktywnego poszukiwania i rozwijania przyszłych inicjatyw, będąc jednocześnie częścią silnego europejskiego zespołu sprzedaży. Najlepsi handlowcy są nagradzani podczas dorocznej międzynarodowej konferencji.

Mówiąc wprost, jesteśmy dla naszych klientów partnerem, dostarczającym pełny zakres usług transportu międzynarodowego, krajowego oraz morskiego i lotniczego.

Przewiń do profilu firmy