Ta oferta pracy jest nieaktualna od 235 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Wydawniczych

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 28.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    De Gruyter Open (www.degruyteropen.com) jest jednym z czołowych światowych wydawnictw naukowych. Firma należy do grupy wydawniczej De Gruyter (www.degruyter.com). Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
    USŁUG WYDAWNICZYCH

    OBOWIĄZKI

    • praca zdalna z domu
    • telefoniczne i mejlowe kontakty z organizatorami konferencji naukowych na całym świecie
    • oferowanie i sprzedaż usług wydawniczych i systemów do zarządzania konferencjami
    • budowa i aktualizacja bazy konferencji naukowych na świecie

    WYMAGANIA

    • biegła znajomość języka angielskiego; znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
    • wykształcenie wyższe oraz przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe,
    • komunikatywność i umiejętności negocjacyjne,
    • skrupulatność, dokładność, umiejętność pracy z dużą ilością informacji,
    • pełna dyspozycyjność, tj. brak innych stałych zajęć
    • miejsce zamieszkania w Polsce,
    • warunki do pracy w domu (pokój do wyłącznego użytku, spokój, komputer, internet).

    OFERUJEMY

    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
    • pracę w środowisku międzynarodowym,
    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie plus premie,
    • możliwość pracy z domu,
    • komercyjne konto Skype do rozmów telefonicznych.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie życiorysu w języku angielskim na adres hr@degruyteropen.com z tematem listu "Specjalista ds. sprzedaży usług wydawniczych”. Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami odbędą się w siedzibie firmy w Warszawie. Nie prowadzimy rozmów kwalifikacyjnych przez Skype lub telefon.

    Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.