Specjalista ds. Sprzedaży Usług Wydawniczych

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 28.11.2017
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 28.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

De Gruyter Open (www.degruyteropen.com) jest jednym z czołowych światowych wydawnictw naukowych. Firma należy do grupy wydawniczej De Gruyter (www.degruyter.com). Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
USŁUG WYDAWNICZYCH

OBOWIĄZKI

  • praca zdalna z domu
  • telefoniczne i mejlowe kontakty z organizatorami konferencji naukowych na całym świecie
  • oferowanie i sprzedaż usług wydawniczych i systemów do zarządzania konferencjami
  • budowa i aktualizacja bazy konferencji naukowych na świecie

WYMAGANIA

  • biegła znajomość języka angielskiego; znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe oraz przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe,
  • komunikatywność i umiejętności negocjacyjne,
  • skrupulatność, dokładność, umiejętność pracy z dużą ilością informacji,
  • pełna dyspozycyjność, tj. brak innych stałych zajęć
  • miejsce zamieszkania w Polsce,
  • warunki do pracy w domu (pokój do wyłącznego użytku, spokój, komputer, internet).

OFERUJEMY

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • pracę w środowisku międzynarodowym,
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie plus premie,
  • możliwość pracy z domu,
  • komercyjne konto Skype do rozmów telefonicznych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie życiorysu w języku angielskim na adres hr@degruyteropen.com z tematem listu "Specjalista ds. sprzedaży usług wydawniczych”. Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami odbędą się w siedzibie firmy w Warszawie. Nie prowadzimy rozmów kwalifikacyjnych przez Skype lub telefon.

Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się