Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży usług zarządzania dokumentacją

IMPEL Business SolutionsO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Spółka Impel Business Solutions, aktualnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: Lokalizacja biura: Łódź

Zadania na stanowisku:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych
  • Dbałość o relacje z obecnymi Klientami i do sprzedaż
  • Sprzedaż doradcza i budowanie zainteresowania outsourcingiem usług przechowywania, niszczenia i archiwizacji dokumentacji
  • Badanie potrzeb i oczekiwań Klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja planu sprzedażowego
  • Współpraca z innymi działami

Zapraszamy do aplikowania, jeśli:

  • Masz min. 2 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży B2B
  • Skutecznie nawiązujesz nowe kontakty z potencjalnymi klientami,
  • Jesteś osobą samodzielną i kreatywną, nastawioną na poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży u aktualnych i potencjalnych klientów,
  • Zwracasz uwagę na jakość wykonywanej przez siebie pracy
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług przechowywania, niszczenia i archiwizacji dokumentacji

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników,
  • Szkolenia w zakresie sprzedawanych usług (produktowe, rozwojowe),
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach handlowych,
  • Współpraca z najlepszymi ekspertami w branży
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Grupa Impel to:

  • lider outsourcingu w Polsce
  • spółka wiodąca notowana na GPW
  • prawie 30 lat na rynku
  • 45 tys. pracowników i współpracowników
  • najlepszy zakres usług dla biznesu
  • 16 oddziałów w Polsce

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy