Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży – usługi

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma zajmująca się transformacją cyfrową, WordPress oraz WooCommerce. Są ekspertami od rozwoju oraz pracy zdalnej, świadczą usługi outsourcingu najlepszych developerów od tworzenia stron internetowych dla klientów na całym świecie.

Poszukujemy doświadczonego Handlowca, który jest mistrzem prospectingu w języku angielskim, kogoś kto ma doświadczenie w samodzielnym pisaniu cold maili oraz rozmowach z klientami anglojęzycznymi.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów (software house i agencje digitalowe), nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych

  • Odpowiedzialność za cały proces sprzedaży do zagranicznych klientów (od momentu zbudowania swojej bazy i kontakt na zimno, dotarcia do osób decyzyjnych, przedstawienie oferty, po finalizację)

  • Sprzedaż w większości transakcyjna usług outsourcingu / body leasingu programistów WordPress na rynki skandynawskie, Beneluksu i inne

  • Rozmowy z potencjalnymi Klientami na poziomie C-level (buyer persona: dyrektorzy i managerowie IT)

Wymagania pracodawcy

  • Poszukujemy otwartej i komunikatywnej osoby z doświadczeniem w sprzedaży usług B2B

  • Masz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów

  • Umiesz badać potrzeby klientów, a następnie zainteresować ich produktem

  • Nie są Ci obce negocjacje biznesowe

  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim (min. B2) i nie czujesz bariery w kontakcie z klientami zagranicznymi (e-mail, rozmowa telefoniczna)

Mile widziane

  • Znajomość branży IT i e-commerce będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Możliwość dołączenia do świetnej firmy, mającej biuro w Gliwicach, z ciekawym i ambitnym zespołem prawie 70 osób. Czekać na Ciebie będzie umowa B2B lub UoP, a Twoje wynagrodzenie będzie adekwatne do Twojego dotychczasowego doświadczenia, w widełkach 7-12 tys. zł netto na fv lub odpowiadająca temu kwota na UoP. Za realizację planów i targetów dostaniesz oczywiście premię!

  • Nowoczesne stanowisko pracy z laptopem, dodatkowym monitorem oraz telefon służbowy i wszystkie narzędzia wspierające sprzedaż są do Twojej dyspozycji. Cały zespół pracuje od poniedziałku do piątku, a pracę zaczyna między 7:00, a 9:00

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.