Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży - VIP accounts

CARTERO firmie

  • Hoża 50
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

CARTER

Hoża 50

Warszawa

Luksusowe Biuro Podróży CARTER www.carter.eu zajmuje się przygotowywaniem i realizacją wysokiej klasy wyjazdów zagranicznych, zarówno prywatnych jak i służbowych. Wszystkie wycieczki i wakacje organizowane przez CARTER są "szyte na miarę" pod gusta i oczekiwania Klienta jak i odpowiadające mu, indywidualne terminy wyjazdów. Wysyłamy naszych klientów tylko do najlepszych hoteli na całym świecie i do wyjątkowych miejsc w egzotycznych lokalizacjach.
Nasza specjalność:

Luksusowe wycieczki, ekskluzywne wczasy, indywidualne wycieczki objazdowe, egzotyczne podróże "szyte na miarę" na 7 kontynentów, luksusowe rejsy SILVERSEA i BELMOND i najdroższe pociągi świata. Indywidualnie przygotowane egzotycznych wyjazdy i wycieczki safari do Afryki, Azji i Ameryki Południowej, najlepsze hotele świata i najpiękniejsze plaże na rajskich wyspach.

Firma istnieje 18 lat na rynku, jesteśmy pionierem oraz największym i najbardziej znaczącym operatorem turystyki luksusowej w Polsce.

Do swojego biura w Warszawie poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:
Specjalista ds sprzedaży VIP accounts; sprzedaż ofert wysokobudżetowych, dla klienta VIP.

Obowiązki

  • Sprzedaż oferty biura: umiejętna sprzedaż indywidualnych pakietów przelot + hotel i związane z podróżą serwisy jak wycieczki fakultatywne i transfery
  • rozmowa z Klientem i omawianie szczegółów programów
  • utrzymywanie relacji z Klientami, kontaktowanie się z nimi celem finalizacji sprzedaży oferty
  • kontrola dokumentacji podróży
  • kontakt z klientem przed i po sprzedaży imprezy

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży
  • umiejętności działania pod presją czasu
  • dobrej znajomości geografii oraz jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • sprawnej obsługi komputera
  • entuzjazmu, pozytywnej energii i bezkonfliktowego charakteru
  • wysokiej kultury osobistej oraz odpowiedzialności
  • rzetelności i poszanowania miejsca pracy
  • zainteresowania podróżami

Aplikacje bez listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane.

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowym miejscu i luksusowych wnętrzach, adres Hoża 50 lub Złota 44,w najbardziej renomowanym biurze podróży w Polsce, w centrum Warszawy
  • sympatyczny młody zespół
  • umowę o pracę na pełen etat
  • mozliwość rozwoju, kursy szkoleniowe i atrakcyjnye zarobki
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki i wyjazdy motywujące
  • możliwość podróży i asysta w wyjazdach osobistych

Ogłoszenie archiwalne