Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży Volkswagen Samochody Dostawcze

Polbis Auto Group Sp. z o.o.O firmie

  • Macieja Rataja 15
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Polbis Auto Group Sp. z o.o.

Macieja Rataja 15

Olsztyn

Autoryzowany dealer marki Volkswagen Samochody Dostawcze poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów
  • analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów
  • przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów indywidualnych
  • prezentacja samochodów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość technik sprzedaży
  • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy
  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego

Nasza oferta:

  • interesująca praca w renomowanej marce
  • umowa o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w doświadczonym zespole

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polbis Auto Group Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne