Oferta pracy

Wawel SA

Specjalista ds. Sprzedaży w Biurze Obsługi Klienta

Wawel SAO firmie

  • Wawelska 6, Dobczyce
    Dobczyce, małopolskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 29 lis 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wawel SA

Wawelska 6

Dobczyce

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie oraz realizacja strategii sprzedażowej firmy

  • promocja oferty Wawel i sprzedaż produktów

  • dbałość o wysoki standard nawiązywanych relacji biznesowych i efektywne utrzymywanie kontaktów z Klientami

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • posiadasz min. średnie wykształcenie

  • masz już doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach (mile widziane doświadczenie w branży FMCG)

  • jesteś zaangażowany i potrafisz dobrze organizować swoją pracę

  • jesteś osobą energiczną, lubisz kontakt z ludźmi i dokładnie wiesz jak nawiązywać pozytywne relacje z Klientami

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • profesjonalne szkolenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • dodatkowy pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Wawel SA

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu.

Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą.

Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy