Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży w Biurze Obsługi Klienta

Animex Foods sp. z o.o.

  • Drobiarska 4, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Drobiarska 4

Opole

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zamówień od Klientów

  • wprowadzanie zamówień do systemu SAP

  • obsługa procesów sprzedażowych

  • utrzymywanie kontaktów telefonicznych i mailowych z klientami

  • ścisła współpraca m.in. z Handlowcami, działami logistyki, planowania i ekspedycji

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • znajomość obsługi komputera oraz programu Excel

  • samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane: znajomość obsługi programu SAP oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • system premiowy

  • pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, Multisport, bony świąteczne, bilety do kina)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Yano.

Przewiń do profilu firmy