Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży w Biurze Obsługi Klienta

NDI - Internet Telewizja TelefonO firmie

3 4004 400 brutto / mies.
  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klienta w BOK-u, zawieranie umów, obsługa infolinii

  • obsługa kanałów komunikacji elektronicznej

  • współpraca przy tworzeniu i aktualizacji oferty usług i produktów firmy

  • realizacja celów biznesowych w ramach sprzedaży bezpośredniej i pośredniej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży oraz w obsłudze Klienta

  • wysoki poziom orientacji na Klienta i wynik

  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy

  • otwartość i komunikatywność

  • wykształcenie minimum wyższe

Mile widziane

  • znajomość branży telekomunikacyjnej

  • ogólna wiedza techniczna związana z internetem, telewizją, multimediami

To oferujemy

  • wynagrodzenie 3400zł-4400zł

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie telekomunikacyjnej ze stabilną pozycja na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet specjalistycznych szkoleń technicznych i sprzedażowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię motywacyjną adekwatną do osiąganych celów

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

NDI - Internet Telewizja Telefon

Jesteśmy Tyskim dostawcą światłowodowego internetu, telewizji oraz telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Do naszej sieci światłowodowej podłączone są:

- duże korporacyjne firmy,

- inni operatorzy telekomunikacyjni i dostawcy internetu,

- średnie i małe firmy,

- instytucje państwowe,

- klienci indywidualni.

Przewiń do profilu firmy