Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży w branży laboratoryjnej

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Lab-Szkło powstała w 1991 roku – istnieje na rynku polskim już od 27 lat. Nasza działalność polega na kompleksowej obsłudze zaopatrzeniowej różnego rodzaju laboratoriów. Jesteśmy doświadczoną i wciąż prężnie rozwijającą się firmą młodych ludzi. Mamy za cel dotarcie jak najbliżej Klienta i ułatwienie mu korzystania z naszej oferty.

    Miejsce pracy: Kraków

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci chemii, biotechnologii, biologii itp. z min. 2-3 letnim doświadczeniem w handlu
    • dobra znajomość j. angielskiego
    • znajomość branży laboratoryjnej będzie dodatkowym atutem
    • samodzielność i efektywność w pozyskiwaniu klientów
    • praktyczna znajomość MS office (w szczególności Excel)
    • mile widziana znajomość CRP OPTIMA
    • prawo jazdy kategorii B

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • przygotowywanie ofert handlowych i przetargów
    • budowanie nowych i rozwijanie już istniejących relacji z klientami
    • aktywna sprzedaż produktów firmy
    • doradztwo w zakresie doboru sprzętu

    OFERUJEMY:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (25 lat)
    • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    www.lab-szklo.com.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”