Specjalista ds. Sprzedaży w branży transportowej

Pracuj.pl dla Firm

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Budowa portfolio Klientów z przesyłkami lotniczymi (głównie eksportowymi).

  • Pozyskiwanie Klientów, prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji.

  • Współpraca z przedstawicielami linii lotniczych oraz agentami handlingowymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji, rozmów z Klientami, sprzedaży telefonicznej.

  • Samodzielność, odpowiedzialność i skoncentrowanie na celu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży logistycznej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w opaciu o umowę o pracę.

  • Prowizja uzależniona od wyników sprzedażowych.

  • Opieka medyczna, ubezpieczenie, pakiet sportowo-kulturalny.

  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu w strukturach działu w stabilnej firmie.

  • Realna szansa na rozwój zawodowy.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym Klientem jest firma logistyczna z ponad 70-letnim doświadczeniem na rynku.

Przewiń do profilu firmy