Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży w butiku z zegarkami i biżuterią

Tomasz Cerbiński zegarki.zgora.pl

3 4504 700 brutto / mies.
  • Adama Mickiewicza 7, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Adama Mickiewicza 7

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta w salonie oraz online.

  • Dbanie o poprawne wystawiennictwo i ekspozycję produktów.

  • Przygotowanie produktów do sprzedaży stacjonarnej i online.

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności interpersonalne - doświadczenie w poprawnej komunikacji z Klientem.

  • Biegła obsługa komputera (poczta e-mail, przeglądarka, pakiet biurowy).

  • Nieposzlakowana opinia, zaświadczenie o niekaralności.

  • Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta.

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej.

  • Zainteresowanie tematyką klasycznych czasomierzy.

  • Referencje od poprzedniego pracodawcy.

To oferujemy

  • Pracę w stałych godzinach dla stabilnej polskiej firmy o ugruntowanej pozycji, obecnej na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat.

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (po pozytywnym zakończeniu okresu próbnego).

  • Gwarantowane szkolenia specjalistyczne poszerzające wiedzę i umiejętności.

  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane ostatniego dnia miesiąca plus premie okazjonalne.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma Tomasz Cerbiński od ponad ćwierć wieku oferuje Klientom ekskluzywną biżuterię złotą oraz najwyższej jakości zegarki najbardziej uznanych marek na świecie. Prowadzimy sklep z najlepszymi markami zegarkowymi w województwie lubuskim, posiadamy ugruntowaną pozycję jako autoryzowany dealer marek zegarkowych online.

Nasz nowy salon został otwarty w czerwcu 2015 roku i oferuje nową jakość - ekskluzywny butik na pięknej zielonogórskiej starówce, w którym można przymierzyć i zakupić zegarki najbardziej znanych marek zegarmistrzowskich - TAG Heuer, Longines, Maurice Lacroix, Rado, Tissot, Certina, CALVIN KLEIN, Swatch, Flik-Flak. W ofercie dostępne są również marki Polski micro-brandów - POLPORA, Xicorr oraz Balticus.

Firma oferuje również usługi zegarmistrzowskie, usługi jubilerskie (naprawa biżuterii) oraz grawerowanie laserowe.

Nasz drugi salon z zegarkami i biżuterią mieści się przy ul. Boh. Westerplatte 20, również w centrum Zielonej Góry.

Dołączając do naszego zespołu, będą Państwo mieli kontakt z najlepszymi markami zegarkowymi dostępnymi w Polsce.