Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży w Departamencie Płatności i Wymiany Walut

Dom Maklerski TMS Brokers S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów dla Serwisu Wymiany Walut i Usług Płatniczych oraz Doradztwa Korporacyjnego,

  • Wyjazdy służbowe i spotkania z Klientami,

  • Udział w rozwoju platformy transakcyjnej, która napędzana jest siatką mikro serwisów przy użyciu najnowszych technologii,

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju Departamentu w ramach międzynarodowych struktur.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne i umiejętność pracy zespołowej,

  • Systematyczność, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Podstawowa Znajomość Rynku Transakcji Walutowych,

  • Umiejętność pracy z systemami CRM,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość zasad funkcjonowania rynku Forex,

  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji,

  • Znajomość PowerPoint, Excel,

  • Wiedza o produktach finansowych,

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w Banku, w Departamencie Skarbu, w Kantorze Internetowym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Możliwość udziału w ekspansji TMS na rynki zagraniczne,

  • Pracę w renomowanych Domu Maklerskim w gronie wysokiej klasy specjalistów,

  • Atrakcyjne warunki finansowe i bonusy,

  • Pakiet rekreacyjny i medyczny,

  • Możliwości rozwoju,

  • Możliwość przejścia niezbędnych szkoleń merytorycznych,

  • Możliwość poznania w praktyce zagadnień dotyczących obsługi klienta, negocjacji biznesowych, bankowości korporacyjnej oraz otrzymania cennej wiedzy od najlepszych specjalistów w tej dziedzinie w Polsce.

Dom Maklerski TMS Brokers S.A. jest firmą inwestycyjną będącą liderem na polskim rynku instrumentów pochodnych oferującą szeroką ofertę produktów z międzynarodowych rynków finansowych. TMS Brokers należy do międzynarodowej grupy OANDA świadczącej usługi inwestycyjne dla klientów z całego świata.

Przewiń do profilu firmy